PRZYCHODNIA I OŚRODEK MEDYCYNY NATURALNEJ

BIO-MED NATURAL

05-311 Dębe Wielkie
Aleksandrówka, ul.Warszawska 31

Ośrodek

Na ośrodek, do dyspozycji gości przeznaczone są następujące pomieszczenia: pokój sypialny, kuchnia z aneksem jadalnym, pokój wypoczynkowy z TV i kominkiem, łazienka z kabiną natryskową i WC. Dookoła ośrodka znajduje się duży teren zielony.

To jedyny w Polsce ośrodek przeznaczony na turnusy zabiegowo - lecznicze. To znaczy, że w ośrodku nie ma rozrywkowych i dziwacznych metod, jak np. chodzenie boso po rozżarzonych węglach – wczasy ezoteryczne, czy leżenie lub spanie w piramidzie – takie terapie nikogo i nigdy nie wyleczyły z żadnej choroby. To zwykły „bajer”, którego nie należy polecać osobom chorym, to strata pieniędzy i czasu, którego chory często nie ma za wiele.
W ośrodku „BIO-MED” wykonywane są codziennie dwa zabiegi lecznicze.
Więcej o zabiegach na stronie internetowej: www.adam-bialecki.pl

W ostatnim czasie w mediach pokazywane są osoby bardzo chore (przeważnie na różnego rodzaju nowotwory), które wyjeżdżają do Chin, Indii czy Meksyku, szukając skutecznej metody leczenia w medycynie alternatywnej. Przed wyjazdem różnymi sposobami zbierają pieniądze na te terapie – ogromne kwoty. Wielu z nich w ogóle nie wraca z takich terapii i o takich się nie pisze. A ci co wracają dalej są chorzy. Często daleka podróż i niewłaściwe leczenie powoduje załamanie stanu zdrowia chorego. Zastanówmy się, że gdyby te metody tam stosowane były skuteczne, to osoby, które szukają tam pomocy wracałyby zdrowe! To wielokrotnie eksperymenty za duże pieniądze przeprowadzane na ludziach bardzo chorych! Poza tym te metody wielokrotnie przyśpieszyły zgon chorego. Podczas tych terapii zdarza się, że chory przechodzi męczarnie. Czy nad tym się nikt nie zastanawia? Wielu myśli, że jemu jednemu się uda? To wielkie ryzyko? To jakiś koszmar i naiwność. Jadąc gdzieś w nieznane, szukając pomocy, nie dostrzegamy, że jest leczenie bardziej skuteczne tak blisko.

W ośrodku "Bio-Med Natural" wykonywane są zabiegi o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze od tych w Chinach czy Indiach itd. Tymi zabiegami, faktycznie usuwane są komórki nowotworowe z organizmu chorego. Adam Białecki to jedyny bioenergoterapeuta w Polsce, który widzi narządy wewnętrzne poprzez powłokę skóry. Dzięki tej umiejętności bardzo dokładnie usuwa komórki nowotworowe (i nie tylko), przy czym jest to całkowicie bezpieczne. Nie jest niszczone to, co jeszcze jest zdrowe w organiźmie.
Wśród osób, które zgłaszają się na zabiegi, są także lekarze i ich rodziny. Też chorują, jak wielu z nas i często dostępne im środki zawodzą. Dlatego zgłaszają się do Przychodni i Ośrodka "Bio-Med Natural" na zabiegi. Dzięki wykonywanym zabiegom wracają do zdrowia. To nie cuda? Takie terapie, to ciężka praca bioenergoterapeuty i jego wielkie umiejętności. Takie leczenie także wymaga dużo czasu i większej ilości zabiegów.
Około 40-50% ludzi chorych na nowotwór (w tym dzieci), nie musi umierać. Można im pomóc. Muszą tylko zgłosić się na zabiegi do Przychodni i Ośrodka medycyny naturalnej "Bio-Med Natural" w Dębem Wielkiem. Nie muszą wyjeżdżać gdzieś w nieznany świat, bo tam naprawdę nie ma niezwykłych metod: „Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie.”

Oferujemy Państwu zabiegi o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze tu w Polsce, w Przychodni i Ośrodku "Bio-Med". Więcej informacji na stronie internetowej: www.adam-bialecki.pl.

Poza tym ośrodek Ośrodek "Bio-Med" to jedyny w Polsce ośrodek, gdzie stosuje się najnowszą metodę pomocy ludziom ze stwardnieniem rozsianym oraz ze schorzeniami kręgosłupa (NEURO-MASAŻ).
Najnowsza metoda leczenia stwardnienia rozsianego. Metoda ta jest jedynym sposobem, (jak dotąd), na poprawienie sprawności i powstrzymanie postępu SM. Polega ona na usuwaniu blizn i stwardnień, które powstają w miejscach uszkodzenia mieliny. Dzięki temu mielina pomaga w przewodzeniu impulsów nerwowych przez włókna nerwowe. Do tych zabiegów wykonywany jest neuro-masaż, który usprawnia cały system nerwowy. U chorych w początkowej fazie choroby te zabiegi całkowicie przywracają funkcje ruchowe i poprawiają stan psychiczny, zaś u chorych z wieloletnimi dolegliwościami zatrzymywany jest dalszy rozwój choroby oraz w dużej części poprawia się stan ich zdrowia. W obecnej chwili Adam Białecki jest jedynym specjalistą, którego zabiegi są tak skuteczne, co wielokrotnie było potwierdzone rezonansem magnetycznym.

W ośrodku "Bio-Med Natural" są organizowane turnusy zabiegowo-lecznicze z wyżywieniem, noclegami i dwoma zabiegami dziennie.

Zapisy i więcej informacji telefonicznie.